AKTUALNOŚCI

20 grudnia 2016 r. 

Każdego z nas ( Ciebie, Twoich rodziców, babcię, dziadka, siostrę….) może spotkać w życiu wypadek: samochodowy, poślizgnięcie na oblodzonym chodniku, błąd lekarza w czasie leczenia, czy  wypadek w pracy lub na roli. Efektem może być np. złamana noga, pobyt w szpitalu i związany z tym ból nie tylko fizyczny ale i psychiczny. W takiej chwili trzeba pamiętać, że w większości przypadków, ktoś odpowiada za naszą krzywdę ! Jeśli nie ubezpieczyciel, to np. właściciel nieruchomości, na której doszło do wypadku. Za poniesioną szkodę należy wam się zadośćuczynienie i odszkodowanie, które mają za zadanie nie tylko zwrot wydatków związanych z leczeniem, ale też wynagrodzić towarzyszący temu ból.

#odszkodowanie #zadośćuczynienie #wypadek #potrącenie #pomoc

15 lutego 2015

Dzisiaj pokażemy Państwu, dlaczego warto zaufać naszej firmie. Najważniejszym profitem naszej działalności jest wspieranie działalności Fundacji Donatio Pro Vitae, która wspomaga osoby zmagające się z chorobą nowotworową – wynagrodzenie które otrzymujemy, po odliczeniu kosztów, przekazujemy na działalność wskazanej Fundacji. Nie jesteśmy nastawieni na zysk, dlatego u nas prowizja wynosi tylko 10% od uzyskanej kwoty, dzięki czemu wyróżniamy się na tle innych firm odszkodowawczych, które wręcz oszukują swoich klientów pobierając od uzyskanych kwot bardzo wysokie prowizje – my przede wszystkim chcemy pomóc poszkodowanym! Decydując się na nas masz pewność, że reprezentują Cię profesjonalni prawnicy, którzy współpracują z Fundacją, dzięki czemu otrzymujesz odszkodowanie, które faktycznie Ci się należy. Dlatego już dzisiaj do nas zadzwoń i umów się na spotkanie – to nic nie kosztuje.

#odszkodowanie #niskaprowizja #tarnobrzeg #pomoc #poszkodowany

11 stycznia 2017

W tej notatce pokrótce wskażemy, dlaczego przy dochodzeniu odszkodowań warto korzystać z profesjonalnej pomocy. Zakłady ubezpieczeń, a także inne odpowiedzialne podmioty najczęściej odmówią nam wypłaty należytego odszkodowania. Będą nam zarzucały winę w przyczynieniu się do wypadku, mówiąc np. że to my wykonaliśmy zły manewr samochodem przez co doszło do zderzeni; że specjalnie szliśmy po oblodzonym chodniku, bądź że lekarz wcale nie popełnił błędu.  Wynika to z prostego rachunku, firmy ubezpieczeniowe doskonale zdają sobie sprawę, że większość osób nie odwoła się od odmowy wypłaty odszkodowania czy zaniżonej kwoty i dzięki temu zarabiają, ponieważ ciągle mogą obracać pieniędzmi, które winny być w rękach poszkodowanych. Dlatego nie zastanawiaj się, gdy Ty lub Twoi bliscy mieliście wypadek samochodowy, w którym zniszczony został samochód, a ktoś utracił zdrowie; gdy Ty, Twoja mama lub tata mieliście wypadek w pracy np upadek z wysokości; gdy ktoś z Twoich bliskich ucierpiał w wyniku błędu lekarza; gdy w wyniku wypadku utraciłeś bliską Ci osobę ( mamę, tatę siostrę brata, babcię, dziadka). Zgłoś się do nas, pomożemy Ci uzyskać stosowne kwoty.

#wypadekprzypracy #wypadeksamochodowy #śmierćbliskiejosoby #odszkodowanie #pieniądze

13 kwietnia 2017

Śpieszymy się pochwalić naszymi osiągnięciami, bo osób którym pomogliśmy jest coraz więcej! Dziękujemy za zaufanie!

Wygraliśmy wysokie odszkodowania między innymi w następujących sprawach:

  1. śmierć pacjentki, w wyniku błędnego leczenia w szpitalu – zadośćuczynienie dla dzieci ;
  2. wypadek samochodowy z udziałem jelenia – odszkodowanie za samochód i pieniądze za uszczerbek na zdrowiu;
  3. wypadek samochodowy, w którym zginął ojciec rodzin – zadośćuczynienie dla rodziny;
  4. wypadek motocyklowy, w którym zginął mąż brat i ojciec – pieniądze dla rodziny;
  5. poślizgnięcie na oblodzonym chodniku, w wyniku czego ucierpiał starszy mężczyzna – pieniądze na leczenie i za poniesiony ból;
  6. upadek z wysokości w trakcie pracy – odszkodowanie dla pracownika;
  7. wypadek w czasie prac na gospodarstwie rolnym – odszkodowanie dla rolnika.

Spraw jest o wiele więcej, cieszymy się, że nam zaufaliście, a nagrodą dla nas jest wasze zadowolenie 🙂

Ubezpieczyciel za mało Twoim zdaniem wypłacił Ci pieniędzy za szkodę na osobie bądź w Twoim mieniu – wstąp do Nas – na pewno wywalczymy więcej.

Ktoś inny zajmuje się już Twoją sprawą? Żąda wygórowanego wynagrodzenia? Pomożemy Ci rozwiązać tą umowę.

Może myślisz, że już nic nie da się zrobić w Twojej sprawie – wstąp do Nas, to nic nie kosztuje! POMOŻEMY!!

TUTELA Europejskie Biuro Odszkodowań Fundacja Donatio Pro Vitae
ul. Sienkiewicza 64 lok 1
Tarnobrzeg 39 - 400
tel. 691260124

e-mail: ebotutela@gmail.com